Befaring: Construction City
Construction City inviterer til
Befaring på Construction City
Bygg-, anlegg- og eiendomsbransjens nye storstue er endelig åpnet! Bli med på befaring på Construction City!
Bygg-, anlegg- og eiendomsbransjens nye storstue er endelig åpnet – og nå får du muligheten til å se den fra innsiden!
Bli med på en spennende befaring av Construction City, ledet av prosjektsjef Tore Humberset fra OBOS. Under omvisningen får du et unikt innblikk i hvordan dette prestisjeprosjektet har blitt til – fra de første tegningene til ferdigstillelse – og hvilke innovative løsninger som preger bygget.
Dette er en sjanse til å oppleve Norges nye samlingspunkt for hele BAE-næringen, lære mer om byggeprosessen og høre om planene for videre utvikling.
Program
- Oppmøte kl. 08.50 innenfor hovedinngangen
- Omvisning: 09.00 – 10.00
Kollektiv transport
Construction City er i gangavstand til et rikt kollektivtilbud som blant annet inkluderer Økern T, Ulvenkrysset og Ulven Torg. Her er det gode bussforbindelser med hyppige avganger, og på Økern T er det to ulike T-banelinjer. Nærmeste bussholdeplass er Ulven Torg som har en gangavstand på kun to minutter.
Det er også flere gode og trygge sykkelstier som leder til Construction City – det gjør det enkelt å komme seg til og fra arbeidsplassen på en miljøvennlig måte.
Parkering

Construction City har flere parkeringsplan fordelt på bygget, med både korttids- og langtidsparkering for ansatte og besøkende. Alle parkeringsområder har direkte adkomst til bygget og er utstyrt med ladestasjoner for elbil. Sanntidsinformasjon viser hvor det er ledige plasser – slik at du enkelt finner parkering når du kommer.
