Kontakt oss

Construction City er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Ta gjerne kontakt med oss!

Eiendom

Hege2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder

hege.skjelbred.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
IM3 0727 Gunnar

Gunnar Irby

Prosjektsjef

gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
Kristina mordal 2

Kristina Mordal

IT & teknologileder

kristina.mordal@obos.no 940 04 272 Linkedin
Kenneth

Kenneth Olsen

Utleiesjef

kenneth.olsen@obos.no 950 29 230 Linkedin
IM3 0718 Harald

Harald Gründel

Prosjektleder - Kunde

harald.grundel@afgruppen.no 466 20 508
Lars bo

Lars Bø

Teknisk prosjekteringsleder - Entreprenør

lars.bo@betonmast.no 905 555 07 Linkedin
Thomas dalene

Thomas Willumsen Dalene

Prosjektleder - Entreprenør

thomas.dalene@afgruppen.no 918 84 191 Linkedin
Maria

Maria Kristiansen

BREEAM AP/Miljøkoordinator

maria.kristiansen@afgruppen.no 952 27 214 Linkedin
Erland Sveipe

Erland Sveipe

Prosjekteringsleder - Entreprenør

erland.sveipe@afgruppen.no 992 54 326 Linkedin

Klynge

IMG 1077

Maria Kollberg Thomassen

Prosjektleder - FoU

maria.thomassen@sintef.no Linkedin
Johannes hvidsten

Johannes Hvidsten

Kommunikasjonsansvarlig

johannes.hvidsten@constructioncity.no 473 49 932 Linkedin
Kristina

Kristina Bringedal Gedde

Studentpraktikant

kristina.bringedal@constructioncity.no 415 10 934 Linkedin
Fredrik

Fredrik Dalen

Studentpraktikant

fredrik.dalen@constructioncity.no 986 93 137 Linkedin