Kontakt oss

Construction City omfatter hele verdikjeden fra lovende oppstartsbedrifter til store entreprenører og er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Hos oss møtes aktører på tvers av sektorer for å dele innsikt, etablere samarbeidsprosjekter og løfte industriens konkurransekraft. Vi vil gjerne fortelle deg mer.

Benedicte

Benedicte Økland

Daglig leder - Klynge

benedicte.okland@constructioncity.no 454 19 389 Linkedin
IM3 0675 v01 Betonmast

Helge Andersen

Prosjektleder - Klynge

helge.andersen@constructioncity.no 414 71 207 Linkedin
IMG 1077

Maria Kollberg Thomassen

Prosjektleder FoU - Klynge

maria.thomassen@sintef.no Linkedin
IM3 5761 v01 ansattbilde

Sverre Tiltnes

Prosjektleder - Klynge

sverre.tiltnes@constructioncity.no 907 58 867 Linkedin
Johannes hvidsten

Johannes Hvidsten

Kommunikasjonsansvarlig - Klynge

johannes.hvidsten@constructioncity.no 473 49 932 Linkedin
Kristina

Kristina Bringedal Gedde

Studentpraktikant - Klynge

kristina.bringedal@constructioncity.no 415 10 934 Linkedin
Fredrik

Fredrik Dalen

Studentpraktikant - Klynge

fredrik.dalen@constructioncity.no 986 93 137 Linkedin
Hege2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder - Eiendom

hege.skjelbred.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
IM3 0718 Harald

Harald Gründel

Prosjektutvikler - Eiendom

harald.grundel@afgruppen.no 466 20 508
IM3 0727 Gunnar

Gunnar Irby

Prosjektleder - Eiendom

gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
IM3 5785 v01 Betonmast

Jon Harald Kristiansen

Prosjektleder - Eiendom

jon.harald.kristiansen@betonmast.no 910 00 760 Linkedin