Kontakt oss

Construction City er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Ta gjerne kontakt med oss!

Eiendom

Portrett hege 2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder - Eiendom

Eiendom
hege.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
Portrett gunnar

Gunnar Irby

Prosjektsjef

Eiendom
gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
Erik plantevegg liten

Erik Sørsdahl

Utleiesjef

Eiendom
erik.sorsdahl@obos.no 484 08 885 Linkedin
Thorbjorn plantevegg liten

Thorbjørn Barrett Sele

Prosjektleder - Teknisk utleie

Eiendom
torbjorn.barrett.sele@obos.no 481 34 651 Linkedin
Portrett audrey

Audrey Faykus Sjøstedt

Prosjektleder - Collektivet

Eiendom
audrey.sjostedt@obos.no 993 65 500 Linkedin
2023 06 Anne Sellaeg portrett plantevegg

Anne Christine Sellæg

Kundeansvarlig

Eiendom
anne.sellaeg@obos.no 934 22 971 Linkedin
Tore plantevegg liten

Tore Humberset

Prosjektleder - Bygg

Eiendom
tore.humberset@obos.no 952 12 961 Linkedin
Jan plantevegg liten

Jan Knudsen

Prosjektleder - Digitalisering

Eiendom
jan.knudsen@obos.no 911 73 626 Linkedin
Portrett stian

Stian Ruud

Prosjektleder - Teknisk

Eiendom
stian.ruud@obos.no 906 34 314 Linkedin
Portrett tom 2

Tom Kristiansen

Prosjektleder - Sikkerhet

Eiendom
tom.kristiansen@obos.no 905 47 005 Linkedin
Portrett thomas

Thomas Willumsen Dalene

Prosjektleder - Entreprenør

Eiendom
thomas.dalene@afgruppen.no 918 84 191 Linkedin
Susanne 2 plantevegg liten

Susanne Holthe

Prosjekt controller

Eiendom
susanne.holthe@obos.no 976 52 102 Linkedin
Terje plantevegg liten

Terje Gulbrandsen

Communications advisor

Eiendom
terje.gulbrandsen@obos.no 952 98 506 Linkedin

Klynge

Portrett naomi 2

Naomi Ichihara Røkkum

Daglig leder - Klynge

Klynge
naomi@constructioncity.no 470 19 560 Linkedin
Bilde 20240110 115946 81d28b96

Ina Maria Finnerud

Kommunikasjons- og organisasjonsrådgiver

Klynge
ina.finnerud@constructioncity.no 90232065 Linkedin
Portrett helge

Helge Andersen

Prosjektleder - Effektivisere bygg og byggeprosesser

Klynge
helge.andersen@constructioncity.no 414 71 207 Linkedin
Niklas

Niklas Pedersen

Prosjektleder - Klima og Miljø

Klynge
niklas.pedersen@constructioncity.no 413 46 427 Linkedin
Portrett reidar

Reidar Gjersvik

Prosjektleder - FoU (SINTEF)

Klynge
reidar.gjersvik@sintef.no 930 22 156 Linkedin