Kontakt oss

Construction City er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Ta gjerne kontakt med oss!

Eiendom

Portrett hege 2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder - Eiendom

Eiendom
hege.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
Portrett gunnar

Gunnar Irby

Prosjektleder

Eiendom
gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
Portrett kenneth

Kenneth Olsen

Utleiesjef

Eiendom
kenneth.olsen@obos.no 950 29 230 Linkedin
Portrett audrey

Audrey Faykus Sjøstedt

Prosjektleder

Eiendom
audrey.sjostedt@obos.no 993 65 500 Linkedin
Portrett anne

Anne Christine Sellæg

Kundeansvarlig

Eiendom
anne.sellaeg@obos.no 934 22 971 Linkedin
Portrett kristina

Kristina Mordal

IT & teknologileder

Eiendom
kristina.mordal@obos.no 940 04 272 Linkedin
Portrett stian

Stian Ruud

Prosjektleder

Eiendom
stian.ruud@obos.no 906 34 314 Linkedin
Portrett tom 2

Tom Kristiansen

SHA koordinator

Eiendom
tom.kristiansen@obos.no 905 47 005 Linkedin
Portrett harald

Harald Gründel

Prosjektutvikler

Eiendom
harald.grundel@obos.no 466 20 508 Linkedin
Portrett thomas

Thomas Willumsen Dalene

Prosjektleder - Entreprenør

Eiendom
thomas.dalene@afgruppen.no 918 84 191 Linkedin

Klynge

Construction 2022 2

Naomi Ichihara Røkkum

Daglig leder - Klynge

Klynge
naomi@constructioncity.no 470 19 560 Linkedin
Portrett helge

Helge Andersen

Prosjektleder - Effektive bygg og byggeprosesser

Klynge
helge.andersen@constructioncity.no 414 71 207 Linkedin
Portrett amalie

Amalie Sørheim Dybvik

Prosjektleder - Grønn omstilling

Klynge
amalie.dybvik@constructioncity.no 473 64 834 Linkedin
Portrett johannes

Johannes Hvidsten

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Klynge
johannes.hvidsten@constructioncity.no 473 49 932 Linkedin
Nora

Nora Hjelme

Organisasjonsrådgiver

Klynge
nora.hjelme@constructioncity.no 486 07 366 Linkedin
Portrett sverre

Sverre Tiltnes

Prosjektleder - Samspillskontrakter

Klynge
sverre.tiltnes@constructioncity.no 907 58 867 Linkedin
Portrett reidar

Reidar Gjersvik

Prosjektleder - FoU (SINTEF)

Klynge
reidar.gjersvik@sintef.no 930 22 156 Linkedin
Sofie

Sofie Bang

Doktorgradsstipendiat (NTNU)

Klynge
sofie.bang@ntnu.no 948 26 214 Linkedin