Kontakt oss

Construction City er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Ta gjerne kontakt med oss!

Eiendom

Portrett hege 2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder - Eiendom

hege.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
Portrett gunnar

Gunnar Irby

Prosjektleder

gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
Portrett kristina

Kristina Mordal

IT & teknologileder

kristina.mordal@obos.no 940 04 272 Linkedin
Portrett kenneth

Kenneth Olsen

Utleiesjef

kenneth.olsen@obos.no 950 29 230 Linkedin
Stian 1

Stian Ruud

Prosjektleder

stian.ruud@obos.no 906 34 314 Linkedin
Tom 2

Tom Kristiansen

SHA koordinator

tom.kristiansen@obos.no 905 47 005 Linkedin
Portrett harald

Harald Gründel

Prosjektutvikler

harald.grundel@afgruppen.no 466 20 508
Portrett thomas

Thomas Willumsen Dalene

Prosjektleder - Entreprenør

thomas.dalene@afgruppen.no 918 84 191 Linkedin

Klynge

Naomi 2

Naomi Ichihara Røkkum

Daglig leder - Klynge

naomi@constructioncity.no 470 19 560 Linkedin
Portrett johannes

Johannes Hvidsten

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

johannes.hvidsten@constructioncity.no 473 49 932 Linkedin
Portrett amalie

Amalie Sørheim Dybvik

Rådgiver

amalie.dybvik@constructioncity.no 473 64 834 Linkedin
Portrett reidar

Reidar Gjersvik

Prosjektleder - FoU

reidar.gjersvik@sintef.no 930 22 156 Linkedin