Kontakt oss

Construction City er en drivkraft for samarbeid og nye løsninger i bygg-, anlegg- og eiendomsbransjen. Ta gjerne kontakt med oss!

Eiendom

Hege2

Hege Skjelbred Hatlemark

Daglig leder

hege.hatlemark@obos.no 905 52 909 Linkedin
IM3 0727 Gunnar

Gunnar Irby

Prosjektleder

gunnar.irby@obos.no 982 10 149 Linkedin
Kristina mordal 2

Kristina Mordal

IT & teknologileder

kristina.mordal@obos.no 940 04 272 Linkedin
Kenneth

Kenneth Olsen

Utleiesjef

kenneth.olsen@obos.no 950 29 230 Linkedin
IM3 0718 Harald

Harald Gründel

Prosjektutvikler

harald.grundel@afgruppen.no 466 20 508
Thomas dalene

Thomas Willumsen Dalene

Prosjektleder - Entreprenør

thomas.dalene@afgruppen.no 918 84 191 Linkedin

Klynge

IM3 0675 v01 Betonmast

Helge Andersen

Konstituert daglig leder

helge.andersen@constructioncity.no 414 71 207 Linkedin
Amalie profil 1

Amalie Sørheim Dybvik

Rådgiver

amalie.dybvik@constructioncity.no 473 64 834 Linkedin
IMG 1077

Maria Kollberg Thomassen

Prosjektleder - FoU

maria.thomassen@sintef.no Linkedin
Johannes hvidsten

Johannes Hvidsten

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

johannes.hvidsten@constructioncity.no 473 49 932 Linkedin